מיניבוס 10 מקומות

רוצים לנסוע לבילוי עם החברים הטובים ומעדיפים שלא לנהוג? ארגון של הסעה שנחשבת ל"קטנה", כלומר שהיא מיועדת לכמות אנשים מצומצמת, יכול להיות פשוט כאשר שוכרים מיניבוס 10מקומות שמספק את הפתרון המושלם. אין צורך למנות נהג תורן, לא צריך לדאוג מנהיגה בשכרות או מנסיעה בלילה – שוכרים שירות מחברה מקצועית ומזמינים מיניבוס שכולם יכולים להשתתף בעלות שלו.

היתרונות של מיניבוס בהסעות

גם אם חשבתם כבר בעבר על הפתרון של נסיעה משותפת לבילוי, טיול או אירוע – ייתכן שההוצאה הורידה את החשק לכך, כי נדמה היה לכם שהפתרון הוא הזמנת מונית רגילה. אך האם חשבתם עד כמה נסיעה מאורגנת מראש, יכולה להוזיל את העלויות? הרי אם כל אחד מהחברים ייסע ברכבו הפרטי אל היעד, כולם ישלמו על הדלק של עצמם, יצטרכו להיות ערניים גם אם הבילוי יסתיים בלילה ומובן שאיש לא יוכל לשתות משקאות אלכוהוליים.

הזמנת מיניבוס 10 מקומות עם נהג צמוד, היא הדרך הטובה ביותר ליהנות עד הסוף. זהו פתרון מושלם לחבורה של אנשים שנוסעים לחתונה, למשל – ואינם מעוניינים להצטרף להסעה המאורגנת שמציע הזוג, או שאינם מתגוררים בקרבת נקודת היציאה שלה. על ידי שכירת מיניבוס קטן, כל אחד מהחברים יכול להגיע בבטחה ובזמן, בלי לנהוג ולו לרגע אחד. תוכלו לשכור את ההסעה רק לכיוון אחד ולחזור עם הסעה אחרת, או להזמין מראש נסיעה הלוך ושוב הכוללת המתנה של הנהג.

מיניבוס 10 מקומות

הסעות פרטיות – לנסוע לטיול יחד עם כל המשפחה

גם לטיולים משפחתיים, הזמנת מיניבוס 10 מקומות יכולה להיות נפלאה. אם תרצו לנסוע לנופש בצימרים, לדוגמה, עם כל האחים, בני ובנות הזוג וכן הילדים של כולם, ייתכן שתעדיפו לחוות את האיחוד המשפחתי כבר בדרך לאתר הנופש. נסיעה במיניבוס משותף, קטן או גדול יותר, תורמת רבות לגיבוש החברתי והיא כשלעצמה הופכת לחוויה נעימה ובלתי נפרדת מהנופש.

זהו פתרון נפלא במיוחד עבור משפחות דתיות ברוכות ילדים, הזקוקות להסעה מיוחדת אפילו כשמדובר במשפחה הגרעינית בלבד. ניתן לתאם הסעה במיניבוס לפני שהשבת נכנסת ולהזמין גם הסעה בחזרה הביתה, כאשר השבת יוצאת. חברת הסעות מקצועית, תוכל להציע לכם רכבים מתאימים, למשל מיניבוס 10 מקומות או רכב גדול יותר – שייתן מענה לכלל הנוסעים ויאפשר את הסעתם הבטוחה של הילדים, לרבות העגלות והמנשאים שלהם.

הסעות עסקיות – להגיע לעבודה בקלות

ישנם מנהלים רבים הנעזרים בשירותי הסעה של מיניבוס 10 מקומות, כחלק ממערך ההסעות לארגון שבראשו הם עומדים. על ידי הזמנת הסעה מאורגנת לעובדים והבאתם מכל מקומות המגורים שלהם ישירות אל מקום העבודה, ניתן לוודא את ההגעה של כולם בזמן ואת התחלת העבודה ללא עיכובים. טיולי העמק מתמחה בהסעות מאורגנות למגזר העסקי והפרטי ומציעה צי רכבים מצוינים ונהגים מיומנים ואדיבים, שישמחו להסיע את הלקוחות ולהעניק להם שירות מצוין.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
הסעות – המפתח לנסיעה מוצלחת

הסעה מאורגנת היא שירות יעיל שנדרש במצבים שונים, בחיים האישיים וגם במסגרת העבודה. ארגון נסיעה משותפת במיניבוס או אוטובוס, נעשה בהתאם לצרכי הנסיעה ומתוך התחשבות בנוסעים, בעיקר כשישנם אנשים עם צרכים

קרא עוד »
חברת הסעות בצפון

ממש כמו בכל אזור אחר בארץ, גם באזור הצפון ישנה דרישה גבוהה להסעות מכל מיני סוגים ולכל אורך השנה. הצרכים של הלקוחות יכולים להיות עסקיים,

קרא עוד »
הסעות במרכז

שירותי הסעות במרכז נדרשים מסיבות שונות, לכן יש למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבור כל לקוח. חברת הסעות מנוסה ומקצועית מספיק, תדע איזה רכב יהיה נכון עבורכם. הגדרה

קרא עוד »