כמה מקומות יש במיניבוס

כמנהלים של ארגון גדול, אתם בוודאי מעוניינים שכלל העובדים יגיעו בזמן למקום העבודה ושהנסיעה תהיה להם נעימה ובעיקר בטוחה. בתוך מיניבוס שהושכר במיוחד לצורך הנסיעה, יוכלו העובדים להתרווח וליהנות מדרך מהירה וחסכונית לעבודה ומהגעה למשמרת ללא איחורים. אם שאלתם את עצמכם כמה מקומות יש במיניבוס והאם הוא יכול להתאים – התשובה היא "בהחלט כן" ויותר מכך. חברת הסעות מקצועית תחזיק מגוון כלי רכב, שיתנו מענה לצרכי ההסעות בארגון שלכם.

איך בוחרים את כלי הרכב הנכון?

אחת מהדוגמאות הטובות של שירותי הסעות קבועים למקומות עבודה, היא המוקדים הגדולים שנותנים שירות טלפוני ללקוחות של חברת שונות. במוקדים אלו, הממוקמים בדרך כלל במרכז הארץ, נמצאים עשרות עובדים במשמרת אחת וכולם – כמעט ללא יוצא מהכלל –אינם מאחרים לתחילת יום העבודה.

התזמון המדויק הזה מתאפשר בעיקר בזכות שירותי הסעות, היוצאות מיישובים שונים ואוספות עובדים בדרך למוקד השירות. כמה מקומות יש במיניבוס שמסיע עובדים זה עניין של בחירת המנהלים, כאשר אפשר לשכור כלי רכב שונים עבור יישובים שונים, למשל רכב גדול המכיל 25 מקומות ישיבה ליישוב בו יש ריכוז גבוה של עובדים, או רכב קטן עם עשרה מקומות – למשמרת מצומצמת או לעיר שממנה מגיעים רק עובדים ספורים.

רכב הסעות

כמה מקומות יש במיניבוס סטנדרטי?

הרעיון העומד מאחורי הקצאת שירותי הסעות עבור העובדים, היא לאפשר לכל החפץ בהם – להיעזר בשירות זה ולחסוך מעצמו את הנהיגה המעייפת והיום יומית. מרבית הארגונים אינם מטרידים את העובד עצמו בשאלה כמה מקומות יש במיניבוס, אלא עורכים תשאול קבוע לכל משמרת ומבקשים מן ה"נוסעים העתידיים" להירשם לשירות מראש. 

על ידי הרשמה מסודרת, אפשר לשכור כמה רכבים שונים עבור יום עבודה, בהתאם להיענות של העובדים לאופציה הניתנת להם, להצטרפות אל הסעה ממקום מגוריהם ועד למקום העבודה. מיניבוסים יכולים להכיל בין עשרה מקומות ועד ל30, כאשר מגוון רחב של כלי רכב מאפשר למנהלי ארגונים להתאים במדויק את הרכבים המושכרים – אל הצרכים הארגוניים שלהם.

היתרונות של השכרת מיניבוס לגיבוש העובדים

מי שנעזר בעבר או עדיין משתמש בשירותי הסעות, המוצעים לו במסגרת מקום העבודה שלו, יודע לספר עד כמה הדרך לעבודה יכולה להפוך לחוויה מגבשת ושמחה. זה לא משנה כמה מקומות יש במיניבוס – בכל מקרה מדובר בשיחות בין אנשים ובמצב רוח טוב, בדרך למקום העבודה וגם בחזרה ממנו. לא מעט חברויות נוצרות בדרך זו והמשמרת הופכת למהנה יותר, כאשר העובדים מרגישים בנוח זה עם זה גם מחוץ לשעות העבודה. 

מנהל טוב, יידע לבחור בחברה אמינה ומקצועית כמו טיולי העמק לשירותי ההסעות בארגון שלו. החברה מעסיקה נהגים המעניקים יחס חם לכל נוסע: הנהגים הקבועים של שירותי ההסעות בחברות הגדולות, הופכים לחלק בלתי נפרד מיום העבודה והם תורמים רבות לתחושת השייכות של כל עובד, עוד לפני שנכנס למשמרת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
מיניבוס 10 מקומות

רוצים לנסוע לבילוי עם החברים הטובים ומעדיפים שלא לנהוג? ארגון של הסעה שנחשבת ל"קטנה", כלומר שהיא מיועדת לכמות אנשים מצומצמת, יכול להיות פשוט כאשר שוכרים

קרא עוד »
הסעות לחרמון באופן מאורגן ובטוח

נסיעה מאורגנת לאתרים ולאטרקציות ברחבי ישראל, היא חוויה נפלאה עבור הנוסעים. קבוצה של מטיילים המעוניינת לבקר יחדבמקומות מרוחקים כמו הר החרמון, יכולה ליהנות משירות ייחודי של הסעות לחרמון

קרא עוד »
חברת הסעות בצפון

ממש כמו בכל אזור אחר בארץ, גם באזור הצפון ישנה דרישה גבוהה להסעות מכל מיני סוגים ולכל אורך השנה. הצרכים של הלקוחות יכולים להיות עסקיים,

קרא עוד »
הסעות לאירועים

כשאתם מקבלים הזמנה לחתונה, ייתכן שהדבר הראשון שעולה לכם לראש הוא "איך נצליח להגיע"? כשמדובר באירוע המתקיים ביישוב מרוחק במיוחד, יש מי שיעדיף לוותר על

קרא עוד »