הסעות לאירועים

כשאתם מקבלים הזמנה לחתונה, ייתכן שהדבר הראשון שעולה לכם לראש הוא "איך נצליח להגיע"? כשמדובר באירוע המתקיים ביישוב מרוחק במיוחד, יש מי שיעדיף לוותר על ההשתתפות. הסיבה היא חוסר הרצון לנהוג למרחקים ארוכים, בפרט אם אתם אנשים מבוגרים שחוששים מנהיגה בלילה. מובן אם כך, שכאשר מגיע תורכם לארגן שמחה משפחתית, תעדיפו לשכור חברה המציעה הסעות לאירועים. באמצעות הסעה מאורגנת, מרבית המוזמנים יצליחו לשמוח יחדאתכם.

לאילו אירועים צריך הסעה מיוחדת?

הזמנת הסעות לאירועים משפחתיים מהווה את הצורך העיקרי, שאותו נותנות חברות ההסעות בישראל – בכל הקשור לנסיעות חד פעמיות. בנוסף לשמחות כמו חתונות, בר מצווה ואירועים מרובי משתתפים אחרים הנחגגים בקרב המשפחה והחברים, ישנם גם לא מעט כנסים ואירועים המתקיימים במסגרות תעסוקתיות, עבורן עולה הצורך להזמין הסעה מאורגנת.

השתלמות במקום העבודה, טיולים מאורגנים ליום אחד של עמיתים באותו הארגון – הסעות לאירועים מתרחשות מדי יום בכבישי ישראל. הדגש של מי שמזמין הסעות מסוג זה, צריך להיות לפני כל דבר אחר על עניין הבטיחות של הנוסעים.

הסעה לאירוע

איך מזמינים הסעות לאירועים?

כדי להזמין אוטובוס או מיניבוס שיביא את האורחים שלכם ממקום מגוריהם עד גן האירועים או האולם שבו מתרחשת החגיגה, חשוב לפני הכול לבחור את נקודת היציאה. כדאי להוציא הסעות לאירועיםמיישוב שבו מתגוררים אורחים רבים. מקובל להוציא הסעה ממקום המגורים של בני המשפחה המבוגרים יותר, אלו הזקוקים להסעה יותר מאשר אחרים ושישנו סיכוי גבוה לכך שאכן ישתמשו בשירות זה.

הזמנת הסעות לאירועים מתבצעת דרך חברה המחזיקה צי רכבים המתאים לנסיעות של אנשים רבים. חברה מקצועית בדרך כלל מציעה מיניבוסים או אוטובוסים לצורך העניין. עבור הגעה לשמחות משפחתיות וכנסים, יש צורך ברכבים גדולי ממדים ולכן חשוב לוודא, בעת הפנייה אל חברת ההסעות, כי אכן קיים רכב מתאים עבור הנסיעה ואם לא – יש לבחון אם השכרת שני רכבים נפרדים תספיק ותיתן מענה נכון יותר.

מהי העלות של הסעה מאורגנת למקום האירוע?

לכל חברת הסעות לאירועים יש את המחירון שלה, אך מובן שכלקוחות חשוב לדרוש הצעת מחיר ספציפית עבור הנסיעה שאתם זקוקים לה. ייתכן, למשל, שבתוספת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת, תוכלו להוציא רכב נוסף אל האירוע, או לחילופין לבקש שהנהג יעצור בכמה נקודות איסוף שונות.

העלות של הסעה מאורגנת לאירועים עשויה להשתנות, בהתאם לדרישות הלקוח בהקשר לרכב שבו משתמשים, למרחק אל מקום השמחה ולגורמים אחרים שלא תמיד יהיו תלויים בכם. כדאי לפנות לחברת ההסעות עם רשימת הדרישות המלאה שלכם ולבקש הצעת מחיר מפורטת.

נושא הבטיחות בהזמנת הסעה לאירוע

מעל לכל נושא אחר הקשור לנסיעה, תפקידכם כמזמיני שירות ההסעות הוא לוודא שכל הנוסעים בטוחים במהלך הנסיעה הלוך וכמובן גם בדרך בחזרה. חברת טיולי העמק אינה מתפשרת בכל הקשור לבטיחות הנהג והנוסעים ותעניק לכם ולאורחים שלכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
כמה מקומות יש במיניבוס

כמנהלים של ארגון גדול, אתם בוודאי מעוניינים שכלל העובדים יגיעו בזמן למקום העבודה ושהנסיעה תהיה להם נעימה ובעיקר בטוחה. בתוך מיניבוס שהושכר במיוחד לצורך הנסיעה, יוכלו

קרא עוד »
הסעות לאירועים בזול

הגעה לאירוע יכולה להיות פרויקט של ממש עבור מי שאין ברשותו רכב. באירועים הנחגגים עד השעות המאוחרות, גם תחבורה ציבורית לא יכולה לעזור – שהרי האוטובוסים מפסיקים לעבוד הרבה

קרא עוד »
מספר מקומות באוטובוס

בדרך לטיול, לחתונה, לכנס של העבודה – אוטובוסים הם כלי רכב נפוצים בכבישי ישראל והם משמשים למגוון סוגים של נסיעות ברחבי המדינה. שכירת אוטובוס לצורך הסעה מאורגנת

קרא עוד »