אוטובוסים לטיולים

מי לא זוכר את חווית הנסיעה בטיול השנתי של פעם, כשכל החברים נמצאים יחד באוטובוס גדול? לכל ישראלי יש איזו שהיא חוויה, הצרובה בזיכרונו וקשורה לרכב הגדול הזה. הישיבה המשותפת באוטובוס שהוא נוח, נקי וכמובן ממוזג, היא הסטנדרט של כל לקוח המבקש להזמין אוטובוסים לטיולים. חברת הסעות מקצועית המעסיקה נהגי אוטובוסים אחראים ומנוסים, תוכל להעניק לכם שירות שכזה.

מדוע הבטיחות בנסיעה באוטובוס היא חשובה כל כך?

נסיעה של כמה עשרות אנשים בתוך רכב הסעות אחד, היא אתגר גדול בהיבט הבטיחות. נסו לחשוב על כיתה שלמה של תלמידים, היוצאת לטיול בתוך אוטובוס רועש. לנהג של רכב שכזה במצב כזה, יהיה קשה למדי להתרכז בנסיעה ולכן האחריות הרובצת על כתפיו היא כבדה מאוד.

בטיחות בהוצאת אוטובוסים לטיולים היא ראשונה במעלה והיא חייבת להיות הערך העיקרי של חברת ההסעות ממנה תשכרו את השירות. הנהג שמוביל את הנסיעה, חייב להיות מורגל בנהיגה עם ילדים ולדעת כיצד לתפקד גם במצבי לחץ, למשל כאשר יש רעש גדול, תלמיד שבוכה או אפילו כמה תלמידים שלפתע צועקים ללא הרף. השתוללות באוטובוסים במהלך טיולים שנתיים היא נפוצה מאוד, לכן נושא הבטיחות חובה שיהיה חלק בלתי נפרד מהשירות המצוין שאתם צריכים לקבל מהחברה.

אוטובוס

בטיחות הרכבים עצמם – אסור להתפשר

כיום, לעומת העבר הלא רחוק, ישנה חובה לחגור חגורת בטיחות גם במהלך נסיעה באוטובוסים. מסיבה זו, אוטובוסים לטיולים של ימינו שונים מאוד מהרכבים ששימשו לטיולים שנתיים פעם. חשוב לוודא כי לכל מושב ישנה חגורת בטיחות תקינה, שיכולה לשמש את התלמיד שייסע ולהוות עבורו הגנה במהלך הדרך. 

שימו לב כי חברת הסעות מקצועית, הדואגת לנושא הבטיחות ומקפידה על כך, תבצע מבדקים שוטפים עבור צי הרכבים שלה ותוודא את התקינות של כל אחד ואחד מהם. הבדיקות היסודיות המאפשרות מתן אישור ליציאה לדרך, יתבצעו מהמיניבוס הקטן ביותר ועד לאוטובוסים הגדולים, אשר משמשים עבור טיולים שנתיים והסעות אחרות.

רוצים לארגן טיול למספר משתתפים מצומצם? הזמינו מיניבוס

מלבד אוטובוסים לטיולים שנותנים מענה מצוין לכיתות שלמות של תלמידים, ישנן הסעות לטיולים בהיקף מצומצם יותר. גננת של גן פרטי לדוגמה, שמעוניינת לארגן הסעה לילדי הגן, לא חייבת לשאת בהוצאה הגבוהה יחסית של השכרת אוטובוס עבור הטיול הזה. אפשר לשכור מיניבוס קטן יותר, המכיל למשל שלושים מקומות ישיבה ועשוי להתאים בדיוק לצרכיה של הגננת ושל הילדים המטיילים. 

יש לזכור, כאמור, שכל נוסע חייב במקום ישיבה עם חגורה ומכאן שגם אם ישנם עשרים ילדים בלבד, מוטב להזמין הסעה במיניבוס גדול יותר מאשר מיניבוס של עשרים מקומות – כיוון שגם הגננת צריכה מושב וכמוה גם הסייעות ומלווים נוספים שמצטרפים. חברת ההסעות טיולי העמק תדע להתאים עבורכם את הרכב המתאים והמומלץ, בין שיהיו אלה אוטובוסים לטיולים או מיניבוסים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
הסעות נכים במכבים-רעות

  מן הסתם, אחת הבעיות המרכזיות ממנה סובלים אנשים הסובלים מנכות כלשהי בגופם היא בעיית הניידות, אלא שדווקא נכים אלה זקוקים לניידות מרבית לצורך ניהול

קרא עוד »
הסעות במרכז

  פועלות היום בישראל שורה של חברות המספקות שירותי הסעות בכל רחבי הארץ. הסעות אלה מסופקות כשירות מזדמן לאירועים חד פעמיים וכשירות קבוע במסגרת הסכמי

קרא עוד »
הסעות לחתונה בבני ברק

  חתונה היא אולי בין האירועים הכי חשובים ומשמעותיים בחיים שלנו. לא סתם משפחות וזוגות מתכננים חתונה במשך כמה חודשים וחושבים על כל הפרטים החל

קרא עוד »
הסעות נכים בבנימינה

  מן הסתם, אחת הבעיות המרכזיות ממנה סובלים אנשים הסובלים מנכות כלשהי בגופם היא בעיית הניידות, אלא שדווקא נכים אלה זקוקים לניידות מרבית לצורך ניהול

קרא עוד »