מיניבוס 20 מקומות

מיניבוס 20 מקומות מיניבוס 20 מקומות

לפני כשנה וחצי, החבר הכי טוב שלי התחתן, ואני – כחבר הכי טוב, הייתי אמון על הגעה וחזרה לאירוע של כלל החברים. כמובן שאם שותים לא נוהגים, וכדי לשמח את חתן השמחה, הייתי צריך לחשוב על פתרון יצירתי במיוחד. פתרון כזה שלא יגרום לאף אחד לנהוג, ולא לשתות, או חלילה לנהוג בגילופין. החלטתי לחפש אחר מיניבוס 20 מקומות ולדאוג ל- הסעה לחתונה, שיוכל לאסוף את כל החבורה שלנו ולהחזיר אותנו הביתה בשלום. המשימה לא הייתה פשוטה כלל, והייתי צריך לשים לב למספר דברים, מקווה שתלמדו קצת יותר מהסיפור שלי. 

הדברים שחשוב לוודא בעת הזמנת מיניבוס

כאשר חיפשתי מיניבוס, היו כמה דברים חשובים שביררתי שאכן קיימים. הראשון הוא מיניבוס תקין, המכיל 20 מקומות, ו-20 חגורות בטיחות. הדבר השני שהיה לי חשוב במיניבוס, הוא שהוא מכיל מערכת הגברה ותאורה תקינות, כך שנוכל להתחיל לחגוג כבר בדרך לאירוע. 

החיפושים אחר המיניבוס המושלם

אחרי שהגעתי להחלטה, והחלטתי שדרך ההגעה לחתונה תהיה אכן עם מיניבוס 20 מקומות, הייתי צריך לחפש אחרי מיניבוס שיספק לי ולחבריי מענה מלא. הקשתי בגוגל – ״מיניבוס 20 מקומות״, והתחלתי לעבור על תוצאות החיפוש. תוך כדי, שאלתי בקבוצת החברים, אם מישהו מכיר נהג מיניבוס שיוכל לתת לנו מענה. 

מה ישפיע על מחיר של מיניבוס 20 מקומות

מחיר של מיניבוס 20 מקומות, מושפע ממספר גורמים. הגורם הראשון הוא פרמטר המרחק. ככל שיגדל המרחק בין נקודת היעד לנקודת האיסוף, כך מחיר ההסעה יעלה. בנוסף, כמות הנקודות לאיסוף או הורדה, תשנה את המחיר. במידה ותחפשו מיניבוס להסעה קבועה, תוכלו לקבל הצעת מחיר קצת יותר משתלמת. לעומת זאת, הסעה חד פעמית, תעלה קצת יותר.

טווח מחירים של מיניבוס 20 מקומות

השכרת מיניבוס 20 מקומות ליום שלם, עד 400 קילומטרים, תעלה לכם בין 2000 שקלים, ועד 3600 שקלים. לעומת זאת, השכרת מיניבוס לחתונה, תעלה לכם בין 600 שקלים ל-1200 שקלים. זאת בהנחה כי מרחק היעד הוא עד 50 קילומטרים כמו חדרה עד תל אביב

הבחירה בחברת טיולי העמק

אחרי חיפושים רבים, חבר מהעבודה המליץ לי על חברת טיולי העמק, שמציעה שירותי הסעה עם שירות מעולה. הרמתי טלפון, ואחד מנציגי החברה הציע לי הצעת מחיר מעולה. ביררתי שאכן החברה פנויה בתאריך הזה, ושכמות המושבים במיניבוס מספיקה. סיכמתי עם נציג השירות, שהמיניבוס יאסוף אותי ואת חבריי מהקניון בנתניה בשעה 19:00, ויחזיר אותנו מהחתונה בחוות רונית, בשעה 3:00 בבוקר, בחזרה אל הקניון. הנציג הציע לי אופציות שדרוג שיגדילו את נקודות האיסוף, ובכך להקל על הגעת החברים. 

אז כמה זה עלה לי? 

בפועל, במקרה שלי, המרחק בין שתי הנקודות, היה פחות מ-50 קילומטרים, ולא היו תוספות של נקודות איסוף או הורדה. החתונה כמובן, הייתה אירוע חד פעמי, ולא היה מדובר בהסעה קבועה על בסיס יומי או שבועי. לכן, המחיר הכולל עבור ההסעה במיניבוס,  היה 900 שקלים חדשים בלבד. המחיר כלל את כלל השירות, ולא היינו צריכים להוציא הוצאות נוספות. 

לסיכום, חברת טיולי העמק הינה חברת הסעות המספקת שירותי הסעה קבועים וחד פעמיים בפריסה ארצית. החברה מציעה מיניבוסים במספר גדלים, ודוגלת בשירות מצוין. צוות הנהגים שלנו עבר הכשרה יסודית, ויכול להסיע אתכם בבטחה לכל מקום אשר תחפצו. עם מיניבוס מסודר, נקי, חדשני ומאובזר ברמקולים ותאורה, יחד עם נהג מסביר פנים, אין סיכוי שלא תיהנו מהדרך. צרו קשר עוד היום, ואנחנו נדאג לקחת אתכם בדרך המלך. אני יודע, שהחבר הכי טוב שלי, וכל החברים, יצאו מרוצים ומאושרים.

מיניבוס 20 מקומות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
מומחה לנתיבים והסעות: שליטה במערכות תנועה

כמומחה בנתיבי הסעות ותחבורה, הבנת המורכבות של מערכות התנועה היא חיונית לתכנון יעיל של נתיב ההסעות. על ידי ניתוח דפוסי תנועה, תנאי כביש וזמני נסיעה שיא, אנשי מקצוע יכולים לייעל את נתיבי ההסעות כדי להבטיח הגעה ויציאות בזמן.

קרא עוד »
הסעות בקרית אתא

  פועלות היום בישראל שורה של חברות המספקות שירותי הסעות בכל רחבי הארץ. הסעות אלה מסופקות כשירות מזדמן לאירועים חד פעמיים וכשירות קבוע במסגרת הסכמי

קרא עוד »
הסעות תלמידים במכבים-רעות

  הסעות מאורגנות לתלמידים היא פרקטיקה נפוצה מאוד ולא רק בישראל. יחד עם זאת, במרבית המקרים הסעות מאורגנות כאלה אופייניות בעיקר לישובים מבודדים ובעיקר לבתי

קרא עוד »