טיולי קיץ למשפחות עם ילדים

הקיץ כבר כאן  הילדים מטפסים על הקירות והקייטנות כבר נגמרו ועכשיו שנותר כמחצית חופש להעביר איתם ולשמור על השפיות . הקורונה חזרה למחוזותינו וגם החום הנוראי הבלתי נסבל פוקד אותנו 24 -7 .

הפתרון לעניין זה הוא לצאת החוצה לטייל אבל לא לוותר על מקור מים לשבור את החום הנורא להצטנן ולהתקרר.

אז אם אתם מחפשים אפשרויות לטיולים בארץ ועדיין להישאר שפויים עם הילדים .

אז נתחיל מזה שאתם צריכים לצאת מוקדם בבוקר למעיינות או לטיול המים שלכם. זאת כדי שלא תגיעו עם כל עם ישראל ותיקלעו לבעיות חנייה ועומס בלתי רגיל .

שנית מזג האוויר הולך ומתחמם ככל שמגיעים מאוחר יותר וזה לא נעים להגיע כבר לתחילת המסלול מיוזע ועם ילדים עצבניים.

טיול הקיץ המומלץ ביותר בישראל הוא ללא ספק עין חרדלית , מסלול המלווה בהליכה במים עם בריכות מים בגובה התואם בול לילדים .

וגם יש בו הרבה נקודות מוצלות , מה שהופך אותו למאוד אטרקטיבי. מעיין זה הוא אחד ממקורותיו של נחל כזיב ונמצא באזור הגליל המערבי. ממש קרוב למעיין זה נמצא חוף אכזיב – שהוא כולל מלא לגונות ובריכות מים ללא גלים הנמצאות כלום מרחק מקו החוף. מה שאפשר ליצור רצף התרעננותי.

מוקד ההתרעננות השני שמאפשר גם טיולים ואטרקציות מים נפלאות לילדים ולכל המשפחה הוא עמק המעיינות .

בשנים האחרונות המקום שופץ סודר נוקה והוכשר אזור חנייה גדול והשוס הגדול הוא שהכניסה היא חינם לגמרי לכל המעיינות בלי יוצא מהכלל שהדובדבן בקצפת הוא נחל הקיבוצים. המאפשר גם ללכת בתוך המים וגם להתגלש לתוך צינורות גדולים . מה שמבטיח התרעננות אינסופית .

 

עוד במקום  מעיינות רבים עם שולחנות ישיבה ליד כגון : עין מודע, עין מגדל הצלול , עין חומה , והמסלול הרטוב בעין שוקק.

ואם זה לא יספיק לכם יש גם את גן השלושה שזה סדרת בריכות מים עם כמויות מים בלתי נדלות . מים צלולים בצבע טורקיז שמענגים כל חלקה טובה בגוף.

ומאפשרות לילדים להוציא מרץ ואנרגיה במים במקום להטיל מורא על הוריהם ואחיהם.

אם רוצים להרחיב את טיולי הקיץ למשפחה שלכם עלו גם לאזור רמת הגולן שם יש אינספור מעיינות שלמרביתם תוכלו להגיע עם הרכב הישר לשפת הבריכה.

למשל עין תינה ועין דיבשה המשלבים מסלול הליכה בתוך מים בתוך סביבת אבני בזלת צמחייה ירוקה ונוף הרי הגולן ברקע.

רוצים זולא ורק להתרחץ במעיין אז עין עלמין  הידועה כבריכת הקצינים האולטימטיבית של ישראל.

תעשה את העבודה. ואם כבר נסעתם כל כך רחוק על תפספסו את הג'וחדר הידועה כעין אורחה. בריכה מלבנית צוננת הנמצאת תחת עץ רענן ושולחן פיקניק צמוד . במרחק של לא תאמינו  1/2 דקה מהרכב.

 

 

 

בא לי לטייל עם גיל

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
מומחה בתחום יחס הסעות

יחס ההסעות הוא גורם מכריע בענף ההסעות, הקובע את היעילות והעלות-תועלת של שירות ההסעות. זה מתייחס ליחס בין נוסעים לכלי רכב, המציין כמה אנשים מועברים לכל רכב. על ידי אופטימיזציה של יחס ההסעות, חברות התחבורה יכולות להפחית את עלויות התפעול, למזער את ההשפעה הסביבתית ולשפר את איכות השירות הכוללת.

קרא עוד »
הסעות לחתונה ביפו

  חתונה היא אולי בין האירועים הכי חשובים ומשמעותיים בחיים שלנו. לא סתם משפחות וזוגות מתכננים חתונה במשך כמה חודשים וחושבים על כל הפרטים החל

קרא עוד »
הסעות ילדים בלוד

  מחפשים חברת הסעות ילדים בלוד? צריכים לארגן אוטובוס או מיניבוס לאורך כל השנה או לחילופין זקוקים לפתרון באופן חד פעמי! במדריך הקצר הבא תקבלו

קרא עוד »
הסעות תלמידים בקרית מוצקין

  הסעות מאורגנות לתלמידים היא פרקטיקה נפוצה מאוד ולא רק בישראל. יחד עם זאת, במרבית המקרים הסעות מאורגנות כאלה אופייניות בעיקר לישובים מבודדים ובעיקר לבתי

קרא עוד »