טיולי קיץ למשפחות עם ילדים

הקיץ כבר כאן  הילדים מטפסים על הקירות והקייטנות כבר נגמרו ועכשיו שנותר כמחצית חופש להעביר איתם ולשמור על השפיות . הקורונה חזרה למחוזותינו וגם החום הנוראי הבלתי נסבל פוקד אותנו 24 -7 .

הפתרון לעניין זה הוא לצאת החוצה לטייל אבל לא לוותר על מקור מים לשבור את החום הנורא להצטנן ולהתקרר.

אז אם אתם מחפשים אפשרויות לטיולים בארץ ועדיין להישאר שפויים עם הילדים .

אז נתחיל מזה שאתם צריכים לצאת מוקדם בבוקר למעיינות או לטיול המים שלכם. זאת כדי שלא תגיעו עם כל עם ישראל ותיקלעו לבעיות חנייה ועומס בלתי רגיל .

שנית מזג האוויר הולך ומתחמם ככל שמגיעים מאוחר יותר וזה לא נעים להגיע כבר לתחילת המסלול מיוזע ועם ילדים עצבניים.

טיול הקיץ המומלץ ביותר בישראל הוא ללא ספק עין חרדלית , מסלול המלווה בהליכה במים עם בריכות מים בגובה התואם בול לילדים .

וגם יש בו הרבה נקודות מוצלות , מה שהופך אותו למאוד אטרקטיבי. מעיין זה הוא אחד ממקורותיו של נחל כזיב ונמצא באזור הגליל המערבי. ממש קרוב למעיין זה נמצא חוף אכזיב – שהוא כולל מלא לגונות ובריכות מים ללא גלים הנמצאות כלום מרחק מקו החוף. מה שאפשר ליצור רצף התרעננותי.

מוקד ההתרעננות השני שמאפשר גם טיולים ואטרקציות מים נפלאות לילדים ולכל המשפחה הוא עמק המעיינות .

בשנים האחרונות המקום שופץ סודר נוקה והוכשר אזור חנייה גדול והשוס הגדול הוא שהכניסה היא חינם לגמרי לכל המעיינות בלי יוצא מהכלל שהדובדבן בקצפת הוא נחל הקיבוצים. המאפשר גם ללכת בתוך המים וגם להתגלש לתוך צינורות גדולים . מה שמבטיח התרעננות אינסופית .

 

עוד במקום  מעיינות רבים עם שולחנות ישיבה ליד כגון : עין מודע, עין מגדל הצלול , עין חומה , והמסלול הרטוב בעין שוקק.

ואם זה לא יספיק לכם יש גם את גן השלושה שזה סדרת בריכות מים עם כמויות מים בלתי נדלות . מים צלולים בצבע טורקיז שמענגים כל חלקה טובה בגוף.

ומאפשרות לילדים להוציא מרץ ואנרגיה במים במקום להטיל מורא על הוריהם ואחיהם.

אם רוצים להרחיב את טיולי הקיץ למשפחה שלכם עלו גם לאזור רמת הגולן שם יש אינספור מעיינות שלמרביתם תוכלו להגיע עם הרכב הישר לשפת הבריכה.

למשל עין תינה ועין דיבשה המשלבים מסלול הליכה בתוך מים בתוך סביבת אבני בזלת צמחייה ירוקה ונוף הרי הגולן ברקע.

רוצים זולא ורק להתרחץ במעיין אז עין עלמין  הידועה כבריכת הקצינים האולטימטיבית של ישראל.

תעשה את העבודה. ואם כבר נסעתם כל כך רחוק על תפספסו את הג'וחדר הידועה כעין אורחה. בריכה מלבנית צוננת הנמצאת תחת עץ רענן ושולחן פיקניק צמוד . במרחק של לא תאמינו  1/2 דקה מהרכב.

 

 

 

בא לי לטייל עם גיל

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
הסעות נכים בנתניה

  מן הסתם, אחת הבעיות המרכזיות ממנה סובלים אנשים הסובלים מנכות כלשהי בגופם היא בעיית הניידות, אלא שדווקא נכים אלה זקוקים לניידות מרבית לצורך ניהול

קרא עוד »
הסעות ילדים בבאר שבע

  מחפשים חברת הסעות ילדים בבאר שבע? צריכים לארגן אוטובוס או מיניבוס לאורך כל השנה או לחילופין זקוקים לפתרון באופן חד פעמי! במדריך הקצר הבא

קרא עוד »
הסעות בגבעת עדה

  פועלות היום בישראל שורה של חברות המספקות שירותי הסעות בכל רחבי הארץ. הסעות אלה מסופקות כשירות מזדמן לאירועים חד פעמיים וכשירות קבוע במסגרת הסכמי

קרא עוד »
הסעות נכים בפתח תקוה

  מן הסתם, אחת הבעיות המרכזיות ממנה סובלים אנשים הסובלים מנכות כלשהי בגופם היא בעיית הניידות, אלא שדווקא נכים אלה זקוקים לניידות מרבית לצורך ניהול

קרא עוד »