הסעות מיניבוסים

אחד מכלי התחבורה הנפוצים והשימושיים ביותר בענף ההסעות, הוא מיניבוס. הסעות מיניבוסים משמשות בארגונים רבים במשק, בהיותם פתרון מושלם להבאת עובדים למקום העבודה לתחילת משמרתם ולהחזרתם הביתה בסיום יום העבודה. בשעות שבהן אין תחבורה ציבורית, מיניבוס יכול להיות רעיון נהדר עבור צעירים שרוצים לחזור הביתה מבילוי וחוששים לנהוג. עבור חברים שיוצאים לטיול, המיניבוס והנהג הצמוד יתנו מענה מעולה להגעה אל היעד והמקום שבו ההנאה תתחיל.

מיניבוס

מיניבוס הוא פתרון מצוין להסעות קטנות

ישנם רבים שנזכרים בטיולים השנתיים שלהם מבית הספר והמילה "טיול" מתקשרת אצלם רק לאוטובוסים גדולים של חמישים איש. היתרון של הסעות מיניבוסים הוא בכך שגם עשרה אנשים שמעוניינים לצאת יחד לטיול, יכולים לעשות זאת בלי לקרוע את הכיס בהזמנת אוטובוס שיישאר ריק ברובו, או בהוצאה מיותרת על דלק, בנסיעה של כל אחד מהחברים ברכב פרטי משלו.

גם הסעות של בני משפחה ברוכת ילדים, שאינם נכנסים לתוך מכונית משפחתית רגילה גם אם יהיו בה מקומות רבים, יכולות להתבצע בתוך מיניבוס. הזמנת הסעה מאורגנת שכזו, רלוונטית במיוחד אם מדובר במשפחות חרדיות, שמעוניינות לנסוע לנופש בסוף השבוע. מובן שאין מקום לכולם לנסוע יחד, לפעמים גם אם רק המשפחה הגרעינית יוצאת לחופשה. הסעה במיניבוס לפני כניסת השבת וחזרה מאורגנת ברכב זהה במוצאי השבת, תהיה השקעה נבונה עבור אנשים כאלה.

מתי צריך הסעות מיניבוסים קבועות?

תכנון של מערך הסעות עבור מקומות עבודה שבהם ישנן משמרות בוקר, צוהריים וערב, הוא משימה לא קלה. במוקדי השירות של חברות התקשורת השונות, עובדים בדרך כלל צעירים בני עשרים פלוס שאין להם רכב פרטי והם זקוקים להסעה בתחבורה ציבורית. הפתרון שמוצע, בדרך כלל, על ידי המנהלים לש חברות אלו, הוא ארגון הסעות מיניבוסים בזמנים קבועים של לפני המשמרת, מה שמאפשר לכל העובדים להגיע בדיוק בזמן ולא לאחר.

תיאום ההסעות הקבועות הללו חייב להיעשות מראש, הן כדי להבין כמה כלי רכב נדרשים בכל אחת ואחת מההסעות והן למען התאמה נכונה של המיניבוסים עצמם, עבור ההסעות. חברת הסעות מקצועית תחזיק צי רכבים מגוון, שיכלול מיניבוסים בגדלים שונים – למשל, רכב עם עשרה מקומות ורכב עם עשרים. האופציות הללו מאפשרות תיאום נסיעות מיטבי, עבור מערך ההסעות הנדרש.

חשוב להקפיד על נושא הבטיחות בכל הסעה

גם אם אתם משתמשים בשירותי הסעות מיניבוסים על בסיס קבוע ושוכרים שניים או שלושה רכבים כאלה מדי יום, אין להקל ראש באף אחת מן הנסיעות הללו. לכל נוסע חייבת להיות חגורת בטיחות תקינה משלו וכל אחד מהרכבים חייב להיות תקין ועם רישיון רכב בתוקף. הקפידו על שכירת שירותיה של חברת הסעות מיומנת עם תודעת שירות גבוהה, כמו טיולי העמק אשר לוקחים במלוא הרצינות את כל אחת מבין הנסיעות שיוצאות לדרך, בידיהם המיומנות של נהגי החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
הסעות לחתונה

כיצד תארגנו הסעות לחתונה ביעילות ארגון אירוע רב משתתפים כמו שמחה משפחתית, דורש הסתמכות על אנשי המקצוע האחראים להפקת השמחה וביניהם החברה שממנה תזמינו הסעות לחגיגה. כדי לאפשר למוזמנים שלכם להגיע בבטחה ובנוחות לאירוע

קרא עוד »
שירות הסעות

נסיעה לחו"ל לצרכי נופש היא בוודאי אירוע שאתם מחכים לו בכיליון עיניים. אתם מתחילים בארגון כל הפרטים, עוד הרבה לפני התאריך המיועד וחשוב שלא תשכחו להזמין הסעה. זכרו גם הדרך

קרא עוד »
חברת הסעות במרכז

הזמנת שירותי הסעות באזור מרכז הארץ, יכולה להיות רלוונטית עבור אנשים שונים ולצרכים אחרים לחלוטין זה מזה: בשביל אדם מסוים, הצורך בהשכרת חברת הסעות במרכז ייתכן שיהיה כחלק

קרא עוד »