הסעות לחתונה

כיצד תארגנו הסעות לחתונה ביעילות

ארגון אירוע רב משתתפים כמו שמחה משפחתית, דורש הסתמכות על אנשי המקצוע האחראים להפקת השמחה וביניהם החברה שממנה תזמינו הסעות לחגיגה. כדי לאפשר למוזמנים שלכם להגיע בבטחה ובנוחות לאירוע גם אם אין ברשותם רכב פרטי, או שהם מעוניינים לשתות אלכוהול בלי לנהוג בעצמם, נהוג לשכור שירות של הסעות לחתונה – עד למקום האירוע ממש ובחזרה. חשוב להזמין שירות חשוב כזה ומראש, רק מחברה אמינה ובעלת ניסיון בתחום.

מי זקוק לשירותי הסעות לחתונה?

גם החתונות הקטנות ביותר כוללות, בדרך כלל, למעלה ממאה אנשים הצריכים להגיע מכל קצוות הארץ. מלבד החברים של בני הזוג הנישאים, מזמינים הוריהם גם את החברים והמכרים שלהם לשמחה וכמובן את בני המשפחה המורחבת. אפשר למצוא ריכוז של אורחים המתגוררים באותו היישוב ממש, לרוב במקום שבו גרים ההורים של החתן או הכלה. מסיבה זו, שירותי הסעות לחתונה נדרשים בעיקר עבור המוזמנים המגיעים מאותו המקום. 

אנשים מבוגרים שקשה להם לנהוג וכן צעירים שמעוניינים "ליהנות כמו שצריך" ולא לחשוש באשר לכשירות הנהיגה שלהם בסוף הערב, ישמחו להיעזר באוטובוס שבו ינהג אדם מנוסה שזהו מקצועו ולוותר על הנסיעה הארוכה בעצמם ועל החזרה בחושך. עבור המוזמנים – זהו פינוק של ממש.

הסעה

איך קובעים מהיכן תצא ההסעה ובאיזו שעה?

גם אם כמה עשרות מהאורחים מתגוררים באותה העיר, חשוב להבין מאיזו נקודה יהיה נוח לכולם להתחיל בה את הנסיעה. לעיתים האורחים יצטרכו להגיע ממרחק רב גם אל נקודת המוצא עצמה, בעיקר בערים גדולות, לכן כדאי לאפשר טווחי זמן נוחים ולוודא שהנהג ממתין פרק זמן מסוים. תוכלו לבקש מהאורחים המעוניינים להשתמש בשירותי ההסעה להודיע לכם על כך. ההיענות לצורך בהסעה תאפשר לכם להיערך אליה בצורה המיטבית ולוודא כי הרכב הותאם לכמות הנוסעים. 

שעת היציאה צריכה להיקבע מראש ולהימסר לאורחים כחלק בלתי נפרד מההזמנה לחתונה. מדובר באפשרות שאתם מציעים למוזמנים כחלק מרצונכם להתחשב בהם, אומנם, אך חשוב שההסעה תצא בזמן ושלא יקרה מצב שבו חלק מהאורחים יגיעו באיחור ניכר. נסו לחשב את אורך הנסיעה הצפוי והוסיפו לו עוד מרווח ביטחון, כדי למנוע אי וודאות ולאפשר נסיעה מתונה ובטוחה. 

כיצד לבחור את הרכב עבור ההסעה אל מקום החתונה?

נהוג לשכור אוטובוס שלם, היכול להכיל כחמישים בני אדם, לצורך הסעות לחתונה. עדיף להוציא אוטובוס שיהיה מלא בחלקו בלבד, אך כל הנוסעים שבתוכו יחושו בנוח, מאשר לשכור מיניבוס קטן ולבסוף לגלות כי חלק מן האורחים שרצו לנסוע באמצעותו – לא יכולים היו לעשות זאת. 

כמארגני האירוע, חשוב שתהיו בקשר הן עם חברת ההסעות והן עם הנהג עצמו, כדי לוודא שהנסיעה עוברת בשלום וכי האיסוף של הנוסעים התבצע במלואו. חברת הסעות מנוסה כמו טיולי העמק, תציע הסעות לאירועים כחלק בלתי נפרד מהשירות שלה ותאפשר לכם לבחור רכב, המתאים לכמות האורחים שאתם מעוניינים להציע להם את הנסיעה הנוחה הזאת. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
הסעות ברהט

  פועלות היום בישראל שורה של חברות המספקות שירותי הסעות בכל רחבי הארץ. הסעות אלה מסופקות כשירות מזדמן לאירועים חד פעמיים וכשירות קבוע במסגרת הסכמי

קרא עוד »
חברת הסעות ברמת השרון

  מחפשים חברת הסעות ברמת השרון? זקוקים לאוטובוס עבור הילדים לכל השנה למסגרות החינוכיות או מיניבוס חד פעמי שיסיע את האורחים שלכם מרמת השרון לעיר

קרא עוד »
הסעות במכבים-רעות

  פועלות היום בישראל שורה של חברות המספקות שירותי הסעות בכל רחבי הארץ. הסעות אלה מסופקות כשירות מזדמן לאירועים חד פעמיים וכשירות קבוע במסגרת הסכמי

קרא עוד »
הסעות ילדים בטירת הכרמל

  מחפשים חברת הסעות ילדים בטירת הכרמל? צריכים לארגן אוטובוס או מיניבוס לאורך כל השנה או לחילופין זקוקים לפתרון באופן חד פעמי! במדריך הקצר הבא

קרא עוד »