אכסניה בצפון וטיול בצפון – חופש מושלם לישראלים

יש מקומות שרק המקומיים יודעים עליהם, ורוב מי שמגיע לחו"ל, אם לא נחת בידיים הנאמנות של מישהו שמבין ומכיר, פשוט לא יגיע אליהם. נחלים ספציפיים, בורות מים לטבילה ושכשוך, מסלולי הליכה, חופים "סודיים", לא חסר מקומות בישראל הקטנה שמי שלא מכיר, לא פוגש. הדבר נכון גם לגבי מקומות לינה, ולא כולם מכירים כל אכסניה בצפון.

מי שמחפש, ומחפש היטב, ימצא כי יש כמה מקומות שהם פשוט קצת יותר טובים מהשאר, מקומות ייחודיים, שכדאי להכיר, וכדאי מאוד לחוות. זה משתלם יותר, זה מעניין יותר, ובסופו של דבר, זה פשוט כיף יותר, ומה יותר חשוב בחופשה שלכם מאשר, בסופו של דבר, ליהנות מהרגע?

 

אכסניה בצפון יש רק אחת?

האמת היא שאין כל כך הרבה אכסניות בצפון, אך יש מספיק כדי לעודד תחרות, והתחרות טובה לנו, לצרכנים. צפון הארץ מלא בצימרים, ומי שמחפש צימרים, יימצא אותם. צימרים הם לרוב יותר מבודדים, יותר אישיים, ופחות מתאימים לחופשות עם ערך מוסף מיוחד, או כנקודת מוצא לטיולים. מרבית הצימרים מהווים מקום מקלט לזוגות רומנטיים שרוצים את השקט שלהם לעצמם, אך אלו הם לא מרבית המטיילים, ושאר הציבור מחפש פתרונות שונים, לענות על צרכים שונים.

אם אתם מחפשים לטייל, אבל באמת לטייל, עם כל מה שזה אומר – לפגוש מקומות חדשים, להיחשף לתכנים מיוחדים, ללמוד ולהעשיר את הידע שלכם, לפגוש אנשים ונופים ייחודיים, הרי שצימר הוא כנראה לא הפיתרון עבורכם, ואתם תיהנו הרבה יותר מהלינה והשהות הייחודית שמציעה אכסניה בצפון.

אכסניות, שלא כמו צימרים, יכולות להציע לעיתים גישה לתכנים רבים, כולל הרצאות, מפגשים עם מומחים מקומיים, וגישה למאגר יידע מופלא שלא נגיש בשום צורה אחרת. האכסניות הללו הן גם פיתרון מושלם לאירוח משפחתי, והרי עם ישראל הוא עם מאוד משפחתי. עם ממוצע של בין 3 ל-4 ילדים למשפחה, אין ספק שאותם מקומות המציעים פתרונות לינה ייחודיים ונוחים, משתלמים ונעימים לכל המשפחה, מציעים למרבית הקהל מענה טוב יותר מצימר קטן ומבודד, אשר פשוט נועד לשרת קהל אחר.

 

איך בוחרים את האכסניה?

כמו כל דבר אחר, גם בצפון בוחרים לפי מדדי האיכות שמתאימים לנו ביותר. לדוגמא, קבוצות היוצאות לטיול משותף כמו קבוצות טיולים בארץ למבוגרים, יעדיפו, ובצדק, מקום שמאפשר אירוח קבוצתי, עם כל המשתמע מכך. לא רק מספיק מיטות וחדר אוכל גדול, אלא גם מרחבים נוחים לישיבה קבוצתית, חדרי הרצאות, ואפילו הפעלות קבוצתיות כמו טיולים מאורגנים, הרצאות וכיו"ב.

הדרך לבחור את האכסניה המושלמת עבורכם היא לרשום בצורה פשוטה ובהירה את רשימת הצרכים שלכם מהטיול הקרוב, ולסדר את הצרכים הללו בסדר היררכי. יש את אלו שמבחינתם חדרים פרטיים או זוגיים זה חובה, ואחרים גמישים יותר ויכולים לחלוק חדר עם מישהו אחר מהקבוצה. יש כאלו אוכל כשר זה הדבר החשוב ביותר עבורם, ואחרים שזה לא משנה להם כלל. ככל שיותר צרכים של יותר מטיילים נענים, כך כולנו בסופו של דבר – נהנים!

קרדיט תמונה: pixabay
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
מומחה לשיטות הסעה אחים לנשק

הסעות אחים לנשק מספקות פתרונות הובלה יעילים ואמינים לאנשי צבא. עם כלי רכב מיוחדים ונהגים מאומנים, ההסעות הללו מבטיחות שחיילים יגיעו ליעדם בבטחה ובזמן. בין אם זה לצורך אימונים או משימות פריסה, המעבורות הללו ממלאות תפקיד מכריע במבצעים צבאיים.

קרא עוד »
הסעות תלמידים במזכרת בתיה

  הסעות מאורגנות לתלמידים היא פרקטיקה נפוצה מאוד ולא רק בישראל. יחד עם זאת, במרבית המקרים הסעות מאורגנות כאלה אופייניות בעיקר לישובים מבודדים ובעיקר לבתי

קרא עוד »
הסעות ילדים בנתיבות

  מחפשים חברת הסעות ילדים בנתיבות? צריכים לארגן אוטובוס או מיניבוס לאורך כל השנה או לחילופין זקוקים לפתרון באופן חד פעמי! במדריך הקצר הבא תקבלו

קרא עוד »
הסעות תלמידים במעלה אדומים

  הסעות מאורגנות לתלמידים היא פרקטיקה נפוצה מאוד ולא רק בישראל. יחד עם זאת, במרבית המקרים הסעות מאורגנות כאלה אופייניות בעיקר לישובים מבודדים ובעיקר לבתי

קרא עוד »